home czytelnia wróżki
zodiak, horoskop, trygony, znaki zodiaku, trygon wody, ziemi, ognia, powietrza, żywioły

Zodiak - podział na trygony i ich charakterystyka

W astrologii znaki zodiaków są podporządkowane czterem żywiołom; ogniu, wodzie, ziemi i powietrzu. Astrologiczne żywioły zwane są inaczej trygonami. Na każdy trygon składają się trzy znaki zodiaku. Zobacz w którym żywiole mieści sie Twój znak zodiaku i jaki to ma na ciebie wpływ.
Syntia Militowska
Trygon ognisty, reprezentują go: Lew, Baran i Strzelec
Znaki te charakteryzują się dynamizmem oraz przebojowością. Na co dzień są aktywne i skore do działania. Ich odwaga i śmiałość powodują, że bez problemu mogą sprawować rolę przywódców - dzięki czemu idealnie sprawdzą się na przykład w roli szefów. Negatywne aspekty ludzi ognia, to trudna do opanowania impulsywność, niecierpliwość oraz brak taktu. Reprezentanci tych znaków mogą wykazywać skłonności do niezdrowej dominacji nad innymi ludźmi.
Trygon wodny, reprezentują go: Rak, Ryby, Skorpion
Znaki, które reprezentują trygon wodny, są bardzo emocjonalne. Na co dzień nie brak im spostrzegawczości ani empatii, co czyni je doskonałymi słuchaczami oraz doradcami życiowymi. Przedstawiciele tego żywiołu często są introwertykami, a ich uwaga skierowana jest na rozwój wewnętrzny. Ich bogate życie duchowe sprawi, że doskonale sprawdzą się oni jako psychologowie, nauczyciele oraz doradcy duchowi. Należy również pamiętać, że ich emocjonalna natura, nieprawidłowo ukierunkowana i spożytkowana może przejawiać się pesymizmem i depresyjnością.
Trygon ziemski, reprezentują go: Panna, Byk, Koziorożec
Jak łatwo się domyślić, reprezentanci tych znaków twardo stąpają po ziemi. W codziennym życiu są bardzo praktyczni, cierpliwi i rozważni. Ich mocnymi stronami są samodyscyplina oraz konsekwencja. Doskonale sprawdzą się tam, gdzie wymagana jest analiza bądź zarządzanie pieniędzmi - tak jak na przykład robą to doradcy finansowi. Należy także pamiętać, że ich potrzeba stabilizacji i poczucia bezpieczeństwa może spowodować, że osoby reprezentujące te znaki zodiaku mogą przekładać wartości materialne, ponad wartości duchowe.
Trygon powietrzny, reprezentują go: Bliźnięta, Wodnik, Waga
Osoby reprezentujące te znaki zodiaku potrafią idealnie dopasować się do niemalże każdego otoczenia, dzięki czemu uchodzą one za bardzo przyjazne i komunikatywne. Ich kompromisowość znacznie ułatwia im współżycie z ludźmi. Ponadto ich wrodzona wszechstronność sprawia, że bez problemu odnajdą się oni w każdej sytuacji. Idealna praca dla nich będzie ta, w której będą mieli kontakt z ludźmi. Doskonale sprawdzą się m.in. jako przedstawiciele handlowi. Negatywnymi cechami ludzi powietrza są zmienność, wybuchowość oraz nadwrażliwość.
Nasze Wróżki
Wróżka, jasnowidz
Tarot - Adam
Oferuję konkretne odpowiedzi na Twoje pytania. Nie unikam trudnych tematów.
SMS: APL.08 + pytanie
na 72480 2,46zł z vat
Wróżka, jasnowidz
Ania Rosa
Wyłącznie sprawdzone wróżby. Moje karty znają odpowiedzi na Twoje pytania. Nie czekaj, pisz!
SMS: APL.07 + pytanie
na 72480 2,46zł z vat
Wróżka, jasnowidz
Tarocistka
Wróżę z kart Tarota klasycznego i Kart Anielskich. Pomagam w trudnych sytuacjach życiowych.
SMS: APL.03 + pytanie
na 72480 2,46zł z vat
2016 © astrolinia.pl