home czytelnia wróżki
astrologia, tarot, numerologia, zodiak

Astrologia

Wiele osób zastanawia się jak działa Astrologia? Dlaczego jest tak popularna, nie dostrzegając, czy może nie chcąc dostrzec, że to nie jest jakieś wróżbiarstwo, wróżenie z fusów czy zwykłe horoskopy, tylko zwierciadło, które ukazuje nam nasze mocne i słabe strony.
To dzięki niemu poznajemy cechy swojego charakteru, a przez to także i możliwości. Możemy dowiedzieć się jak pokierować własnym życiem i jak budować relacje z bliskimi nam ludĄmi. Dwanaście znaków zodiaku to w pewnym sensie odbicie dwunastu typów ludzkich osobowości, losów, uczuć, świadomości, ciał, ale i otaczającej ich rzeczywistości.
Znaki zodiaku
Baran - charakteryzuje go energiczna, namiętna, silna wola. Szybko się zapala, porywając swoim entuzjazmem otoczenie. Jest bardzo przedsiębiorczy; niezależy, dążący do panowania zawsze i wszędzie, szybko myśli, mówi i działa. Nie interesują go długie rozważania ani planowanie – najważniejsze dla niego jest „tu i teraz”. Mało skomplikowany, kieruje się pierwszym impulsem. Lubi wciąż działać.
Byk - charakteryzuje go stabilność, twardość, upór, siła i artyzm. Zawsze go można rozpoznać po silnym, milczącym pewnym siebie zachowaniu i czarującym uśmiechu, którym obdarzyła go Wenus. Uparcie dąży do celu, jest cierpliwy i opanowany, ignoruje to, co u innych wzbudziłoby niepokój. Lepiej nie wyprowadzać go z równowagi, bo potrafi „ryć kopytami ziemię”, a wówczas bezpieczniej jest zejść mu z drogi.
BliĄnięta - symbolizuje je harmoniczną jedność dwóch pierwiastków: kobiecej energii potencjalnej i wykonującej energii męskiej, inaczej Yang i Yin. Uosabiają równowagę, dwoistość energii. Panem znaku jest Merkury, pierwszy znak kręgu Mądrości. Jego drogą jest elokwencja i zmysł handlowy. Dla BliĄniąt jest charakterystyczny szybki kontakt pomiędzy różnymi ludĄmi.
Rak - przedstawiany w postaci kraba, którego okrągłe ciało przypomina Księżyc. Oznacza to mądrość, przejawiającą się w bezinteresownej miłości. Żywioł Wody, planeta opiekuńcza - Księżyc. Drugi znak kręgu Woli. Ma otwarty charakter i marzycielską naturę, delikatny system nerwowy i mocno rozwiniętą intuicję.
Lew - jest pewny siebie i dumny, obdarzony radością życia, optymistyczny i zdecydowany. Choć zależy mu także na akceptacji innych, dlatego czasem stara się zwrócić na siebie uwagę innych. We wszystko, co robi, angażuje się bardzo silnie .Ma wielką wiarę we własne siły i przekonania, zdolności organizacyjne. Potrafi działać na wielką skalę, nie lubi się koncentrować na detalach.
Panna - cechuje ją umiejętność porządkowania, segregowania, oddzielania. Bardzo ważne są dla niej sprawy zdrowia i dbałość o ciało, a także czystość w szerokim tego znaczeniu. Panny działają w sposób efektywny, ukierunkowany na osiągnięcie wymiernych rezultatów. Są uważne, wnikliwe i krytyczne. Lubią jasne sytuacje.

Znaki zodiaku
Waga - najważniejsza jest dla nich równowaga i harmonia, pojmowana zarówno jako harmonia formy w sztuce czy dekoratorstwie, jak i w relacjach z ludĄmi. Dlatego nie lubią konfliktów. Są eleganckie, wyrafinowane, obdarzone dobrym gustem i zawsze taktowne. Łatwo zjednują sobie innych, gdyż są uprzejme i dbają, by nikogo nie urazić. Czasem brakuje im jednak asertywności.
Skorpion - jest znany ze swoich intensywnych odczuć, determinacji i silnego zaangażowania we wszystko co robi. Ma ogromną siłę woli, wie czego chce i potrafi to osiągnąć. Rzadko się poddaje, jest niezwykle wytrzymały. Nie lubi powierzchowności i przeciętności. Jest obdarzony ogromną dużą siłą psychiczną, którą może wykorzystywać do wielkich celów lub w sposób destrukcyjny – np. gdy pozwolą, by kierowała nimi zazdrość i podejrzliwość.
Strzelec - kocha wolność i nie znosi rutyny. Wydaje się być ciągle w ruchu, w poszukiwaniu nowych doświadczeń, okazji do zdobycia wiedzy i poszerzenia horyzontów. Ma szczere i bezpośrednie podejście do życia i ludzi. Jest bardzo otwarty na świat i liberalny, a jego plany i cele - dalekosiężne. Zaraża wszystkich swoim entuzjazmem. Ma poczucie sprawiedliwości, prawdy i moralności.
Koziorożec - obiema nogami stoi na ziemi, wzrok ma skierowany na cel. Realistycznie patrzy na życie – wie czego chce i jak ma to osiągnąć. By mieć poczucie sensu życia, musi działać efektywnie i zaznaczać swoją pozycję. Lubi wytyczać granice oraz występować w obronie norm i struktur. Jest dojrzały ponad swój wiek i dosyć praktyczny, wytrwały i konsekwentny.
Wodnik - nie lubi utartych schematów, myślami wybiega w przyszłość. Jest tolerancyjny, a także otwarty na wszelkie nowości. Przyjacielski i na ogół lubiany, ale zachowuje też pewien dystans, wynikający z potrzeby zachowania niezależności. Potrafi być także bardzo uparty, trudno go jest przekonać do zmiany poglądów. Ceni sobie wolność i indywidualność. Myśli przyszłościowo, potrafi się tez zdystansować od emocji.
Ryby - są bardzo zmienne i podatne na wpływy. Mogą sprawiać wrażenie pozbawionych siły przebicia, umiejętności walki o swoje sprawy. Mają jednak niezawodną intuicję i instynkt. Ofiarne i gotowe do wielkiego poświęcenia, czasem zapominają o sobie. Obdarzone twórczą wyobraĄnią, a do tego wrażliwe, zarówno na cudzą krzywdę, jak i na krytykę siebie samych. Bywa, że odbierają rzeczywistość jako zbyt brutalną, stąd ich ucieczka w iluzje albo nałogi.
Nasze Wróżki
Wróżka, jasnowidz
Tarot - Adam
Oferuję konkretne odpowiedzi na Twoje pytania. Nie unikam trudnych tematów.
SMS: APL.08 + pytanie
na 72480 2,46zł z vat
Wróżka, jasnowidz
Tarot
Mam na imię Elżbieta. Wróżę z Tarota. Zajmuję się także symbolami oraz ich wpływem na ludzkie życie.
SMS: APL.06 + pytanie
na 72480 2,46zł z vat
Wróżka, jasnowidz
Wróżka Adela
Pomagam głównie w sprawach uczuć. Moją specjalnością jest okreslanie wiernosci partnerów.
SMS: APL.04 + pytanie
na 72480 2,46zł z vat
2016 © astrolinia.pl