home czytelnia wróżki
magia, tarot, numerologia, zodiak

Biała Magia

Biała magia nie jest niczym innym, jak umiejętnością czerpania mocy z własnego wnętrza. Człowiek posiada w sobie nieograniczone pokłady możliwości, dzięki którym może uzdrawiać siebie, a także kreować życie według własnego uznania.
Może stawać się bardzo bogaty lub sławny, skupiać się na przygodach, albo wewnętrznym rozwoju, a także pomagać innym. W przeciwieństwie do czarnej magii obejmuje ona czary działające na korzyść innych, używane do dobrych celów, albo przynajmniej niewyrządzające nikomu szkody. Użytkownicy białej magii zwani są czarownicami oraz czarodziejami.
Geneza i Ąródła magii
Magia rodzi się z trzech elementów: myśli, słowa i czynu. Najpierw pojawia się pomysł, a więc ustalenie co i dla kogo chcemy zrobić. PóĄniej trzeba to nazwać, uprzedzić daną osobę, że chcemy jej pomóc albo zapytać, czy sobie tego życzy. Wreszcie wprowadzić to w czyn, czyli po prostu działać. W magii rytualnej tym trzem poziomom odpowiadają: intencja, zaklęcie i gesty. Nie ma większego znaczenia czy „czarach” używamy zaklęć, modlitwy, czarodziejskich przedmiotów czy korzystamy ze wsparcia duszków natury. Bo magia to nic innego jak umiejętne wykorzystanie siły ludzkiego umysłu, przy współdziałaniu z prawami rządzącymi kosmosem. Jeśli ktoś pragnie zostać magiem i współpracować z naturą, nie może zapomnieć o mocy czterech podstawowych żywiołów: Ziemi, Wody, Ognia i Powietrza. Działają one subtelnie, ale bardzo skuteczne. Czyste intencje pozwalają harmonijnie współdziałać z naturą, której jesteśmy integralną częścią. Pracując ze wszystkimi czterema żywiołami, należy pamiętać, żeby zaczynać od najcięższego (ziemia), a kończyć na najlżejszym (powietrze).
Wpływ emocji i nastrojów
Biała magia w odróżnieniu od czarnej ma za zadanie ochronę przed zaklęciami, klątwami, chorobami i złymi duchami. Dzięki wykorzystaniu odpowiednich form potrafi rozpoznać i zniwelować ten negatywny wpływ na nasze życie. Stanowi ona swojego rodzaju przeciwwagę dla wszystkich technik opierających się na szkodzeniu, a także pozwala przywoływać zdarzenia pozytywne dla człowieka. Do ochrony przed złymi mocami wykorzystywane są głównie amulety i białe obrzędy. Do podstawowych szkół białej magii należą:
- magia runiczna
- światło (zaklęcie)
- magia gestowa (słowna)
- magia umysłowa
- telekineza
- czytanie w myślach
- kontrolowanie myśli
- przepowiadanie przyszłości
Nasze Wróżki
Wróżka, jasnowidz
Tarot
Mam na imię Elżbieta. Wróżę z Tarota. Zajmuję się także symbolami oraz ich wpływem na ludzkie życie.
SMS: APL.06 + pytanie
na 72480 2,46zł z vat
Wróżka, jasnowidz
Ursula
Specjalizuję się w kartach klasycznych i Tarocie. Jestem medium, przewiduję przyszlość.
SMS: APL.05 + pytanie
na 72480 2,46zł z vat
Wróżka, jasnowidz
Izabela Maj
Numerologia i Tarot. Pomagam rozwiązywać problemy małżeńskie i partnerskie.
SMS: APL.02 + pytanie
na 72480 2,46zł z vat
2016 © astrolinia.pl