home czytelnia wróżki
milość, związek, magia, wróżby

Czy ten jedyny naprawdę istnieje?

Najnowsze badania amerykańskich uczonych pokazują, że aż 76% dziewczyn marzy, by mężczyzna, z którym zdecydują się spędzić resztę swojego życia był ich drugą połówką. A połowa z nich obawia się, że nigdy nie spotka na swojej drodze tego jedynego, tylko im przeznaczonego.
Czy naprawde tylko jeden?
Postanowiliśmy więc sprawdzić co za tym stoi. Czy rzeczywiście na każdą kobietę czeka tylko jeden właściwy mężczyzna, który dopełnia ją bez reszty i pasuje niczym szyta na miarę sukienka? A może jest ich wielu? Psychologowie udowodnili, że nie ma dla każdej pani przypisanego tylko jednego, jedynego mężczyzny. A uparte trzymanie się tej teorii może tylko zrujnować miłosne życie. Można zakochać się nawet kilkanaście razy. Za każdym razem można też obdarzyć uczuciem całkiem innego mężczyznę. A to dlatego, że w czasie dojrzewania zmieniamy się. Zmianie ulega też typ mężczyzny, który by nam najbardziej odpowiadał. Nie często spotyka się przypadki, że wymarzony chłopak z czasów młodości jest nadal ideałem dla kobiety której wiek sięga trzydziestki.
Nie ma ideałów
Naturalnie, wiara w to, że gdzieś tam czeka na nas ta wymarzona osoba jest bardzo romantyczne. Lecz kobiety, które uparcie trzymają się idei, że na świecie tylko jeden mężczyzna jest im pisany, może spowodować, że stracą szansę na znakomity związek. Doskonali mężczyĽni, którzy mogliby stać się ich drugą połówką, mogą przejść przez ich życie całkiem niedostrzeżeni. Może również stać się tak, że zwiążą się z kimś, z kim nie powinny. Tylko dlatego, że wydaje im się, że to ten właściwy człowiek. To niestety się zdarza, ponieważ w pierwszych fazach romansu, patrzy się na tą drugą osobę poprzez różowe okulary, nie zauważając jego wad. Kobieta, która marzy o ideale, niemal na pewno go nie znajdzie. Tak niestety wskazują najnowsze badania. Czasem, przy odrobinie szczęścia może się tak zdarzyć, ale i tak na pewnym etapie może okazać się, że do siebie jednak nie pasują. Jedynym rozsądnym rozwiązaniem to znaleĽć złoty środek. Nie należy pochopnie podejmować decyzji o związku na całe życie, ale też nie skreślać osoby, tylko dlatego, że nie spełnia wszystkich naszych oczekiwań. Choć wyobrażanie sobie idealnego partnera jest bardzo romantyczne i fantastyczne, to jeszcze bardziej emocjonujące jest stwierdzenie, że tak naprawdę nikt nie ma pojęcia z kim pewnego dnia zdecyduje się budować wspólną przyszłość.
Nasze Wróżki
Wróżka, terocistka
Maria
Jestem doświadczoną tarocistką. Widzę więcej niż przeciętny człowiek. Wróżę z kart Tarota.
SMS: APL.01 + pytanie
na 72480 2,46zł z vat
Wróżka, jasnowidz
Tarot - Adam
Oferuję konkretne odpowiedzi na Twoje pytania. Nie unikam trudnych tematów.
SMS: APL.08 + pytanie
na 72480 2,46zł z vat
Wróżka, jasnowidz
Wróżka Adela
Pomagam głównie w sprawach uczuć. Moją specjalnością jest okreslanie wiernosci partnerów.
SMS: APL.04 + pytanie
na 72480 2,46zł z vat
2016 © astrolinia.pl