home czytelnia wróżki
Wróżka, jasnowidz
Tarot
Mam na imię Elżbieta. Wróżę z Tarota. Zajmuję się także symbolami oraz ich wpływem na ludzkie życie.
SMS: APL.06 + pytanie
na 72480 2,46zł z vat
Wróżka, terocistka, medium
Anna Majewska
Specjalizuję się w relacjach partnerskich i sferze uczuć. Zadaj pytanie teraz!
SMS: APL.11 + pytanie
na 73480 3,69zł z vat / SMS
Wróżka, jasnowidz
Wróżka Adela
Pomagam głównie w sprawach uczuć. Moją specjalnością jest okreslanie wiernosci partnerów.
SMS: APL.04 + pytanie
na 72480 2,46zł z vat
Wróżka, jasnowidz
Oksana Lechoń
Jestem tarocidtką i medium, zajmuję się także białą magią. Specjalizuję się w kartach klasycznych i Tarocie.
SMS: APL.10 + pytanie
na 72480 2,46zł z vat
Wróżka, jasnowidz
Ania Rosa
Wyłącznie sprawdzone wróżby. Moje karty znają odpowiedzi na Twoje pytania. Nie czekaj, pisz!
SMS: APL.07 + pytanie
na 72480 2,46zł z vat
numerologia, chataktery, jedynka, dusza

Karty Anielskie

Anielskie karty są w zamyśle narzędziem, które pomaga w kontakcie z aniołami i jednocześnie jest wstępem do ich życia z nimi. Dzięki nim możemy poznać bliżej swojego opiekuna, zbliżyć się do niego, a także poczuć jego wsparcie oraz życzliwość.
Każdy z nas potrzebuje czasem Anioła, jego wsparcia, a także pomocy. I dlatego powstał Anielski Tarot, który jest takim pomostem z ich własnym światem. Daje rady, a także wskazówki, nawet na te najbardziej nurtujące nas czasem pytania.
Co to są Karty Anielskie?
Karty są bardzo charakterystyczne. Można na nich odnaleźć wizerunek aniołów czyli metafizycznych opiekunów ludzi. Przyjmuje się, że każdy człowiek od chwili narodzin posiada swojego Anioła, który towarzyszy mu aż do śmieci, zarówno w tych lepszych, jak i w tych gorszych chwilach życia. Niektórzy potrafią kontaktować się z nimi, inni utracili tę moc lub nie wykształcili jej wcale. Zdarza się, że anioły materializują się w naszym świecie, żeby pomóc nam fizycznie, ale są to niezwykle rzadkie przypadki. Anioły mówią do nas na tysiące różnych sposobów. Często nawet nie zdajemy sobie sprawy, że usiłują nam coś powiedzieć. Anielskie karty są w zamyśle narzędziem, które pomaga w kontakcie z aniołami i jednocześnie jest wstępem do ich życia z nimi. Dzięki nim możemy poznać bliżej swojego opiekuna, zbliżyć się do niego, a także poczuć jego wsparcie oraz życzliwość. Możemy też prognozować naszą przyszłość, przeanalizować błędy jakie popełniamy, lub zadać pytania dotyczące miłości. Poszukujemy w nich odpowiedzi na frustrujące nas pytania, szukamy naszego anioła, opiekuna, aby poprowadził nas dalej, aby był przy nas, by się nami zaopiekował. Anioły otaczają nas swoją pozytywną energią i dają siłę do dalszego działania. W talii znajdziemy różnych opiekunów: Gabriela, Ariela, Jezalela, czy Remiela. Każdy z nich jest odpowiedzialny za inną sferę naszego duchowego wsparcia. W zależności od problemu, zgłaszamy swe prośby o pomoc do danego anioła. Do Jeliela gdy mamy problemy sercowe, a Remiela pomoże nam w przypadków problemów ze zdrowiem.
Odczytywanie kart
Ważne, aby odczytując karty widzieć i rozumieć sercem ich sens, a także znaczenie przekazu. Tylko wtedy otrzymamy pełną i właściwą interpretację anielskiego komunikatu, który pozwoli na uzdrowienie relacji zarówno ze światem wewnętrznym, jak i zewnętrznym. Podczas czytania kart może pojawić się obraz, uczucie ciepła, zimna lub niespodziewana myśl w naszej głowie. Należy wówczas zapamiętać jego treść i postępować zgodnie ze swoim sercem. Anioły nigdy niczego nie każą ani nie rozkazują, jedynie proszą, reszta jest już w naszych rękach. Żadna z kart, jaką wyciągamy nie jest przypadkowa, nawet jeśli nie widzimy związku ze swoim pytaniem. Sens odpowiedzi może znajdować się w zupełnie innym miejscu niż się tego spodziewamy. Warto zwrócić także uwagę na karty, które wypadły z talii w czasie tasowania. Stanowią one specjalną wiadomość. Kiedy już rozłożymy dla siebie karty, popatrzmy na ostatnią w talii - to dodatkowa wskazówka odnosząca się do całego czytania
Nasze Wróżki
Wróżka, jasnowidz
Ursula
Specjalizuję się w kartach klasycznych i Tarocie. Jestem medium, przewiduję przyszlość.
SMS: APL.05 + pytanie
na 72480 2,46zł z vat
Wróżka, jasnowidz
Tarocistka
Wróżę z kart Tarota klasycznego i Kart Anielskich. Pomagam w trudnych sytuacjach życiowych.
SMS: APL.03 + pytanie
na 72480 2,46zł z vat
Wróżka, jasnowidz
Wróżka Adela
Pomagam głównie w sprawach uczuć. Moją specjalnością jest okreslanie wiernosci partnerów.
SMS: APL.04 + pytanie
na 72480 2,46zł z vat
2016 © astrolinia.pl - wydanie 1/23/2020