home czytelnia wróżki
astrologia, tarot, numerologia, zodiak

Amulet na nowy rok

Dwa amulety będą nas chronić w 2011 roku. Tykwa Hulu i Triskel. Oczywiście nie jest konieczne, abyśmy mieli je przy sobie obydwa. Wystarczy jeśli wybierzemy jeden.
Mamy początek nowego roku. Jakie amulety będą nas chronić w tym roku? Co warto mieć ze sobą aby ustrzec się kłopotów i oecha. Nasi eksperci podpowiadają.
Tykwa Hulu
Tykwa - Hulu, jest najbardziej mistycznym przedmiotem pochodzącym z kultury chińskiej . Przedstawia butlę w kształcie tykwy, jest symbolem jedności Nieba i Ziemi, Nieskończoności i Wieczności. Pochodzi z buddyzmu oraz taoizmu. Jest ona symbolem szczęścia oraz talizmanem, który posiada moc ochronną. Zgodnie z przekazami religijnymi kiedy człowiek otworzy tykwę, wydobędzie się z niej obłok, który posiada moc, która pomaga nam w walce z demonami. Dowiedziono, że tykwa jest najbardziej odpowiednim pojemnikiem do przechowywania eliksiru nieśmiertelności. Talizman ten:
-nosi się przy sobie,
- wiesza się w samochodzie,
- wiesza się nad drzwiami,
- wiesza się nad łóżkiem.
Triskel
Triskel, pierwsze wzmianki o działaniu tego prastarego indoeuropejskiego symbolu pochodzą z okresu neolitu z terenów Francji, Irlandii oraz Anglii. Przedstawia on ideę pierwotnego magicznego tańca. Obrazuje on dynamikę trójwymiarowej przestrzeni. Posiada ogromną energię, która związana jest z ruchem obrotowym ziemi. Zapewnia ochronę przed nieszczęściami oraz wszelkimi oznakami zła.
Pomaga:
- uzewnętrznić marzenia oraz pragnienia,
- pokazać, osobie, która go nosi, jak ogromne posiada w sobie okłady energii, mądrości oraz jak bardzo zjednoczona jest z wszechświatem,
- wskazać sposoby, które pomogą zmienić życie.
Nasze Wróżki
Wróżka, terocistka
Maria
Jestem doświadczoną tarocistką. Widzę więcej niż przeciętny człowiek. Wróżę z kart Tarota.
SMS: APL.01 + pytanie
na 72480 2,46zł z vat
Wróżka, jasnowidz
Ania Rosa
Wyłącznie sprawdzone wróżby. Moje karty znają odpowiedzi na Twoje pytania. Nie czekaj, pisz!
SMS: APL.07 + pytanie
na 72480 2,46zł z vat
Wróżka, jasnowidz
Tarot
Mam na imię Elżbieta. Wróżę z Tarota. Zajmuję się także symbolami oraz ich wpływem na ludzkie życie.
SMS: APL.06 + pytanie
na 72480 2,46zł z vat
2016 © astrolinia.pl