home czytelnia wróżki
astrologia, tarot, numerologia, zodiak

Co to jest aura?

Aura - kolory aury a stan ducha, czyli jak wraz ze zmiana nastroju zmienia się kolor naszej aury, z kolorów ciepłych w stanie równowagi do zimnych w stanie wzburzenia.
Aura jest to takie zmienne pole biologiczne składające się między innymi z sił elektromagnetycznych, magnetycznych, elektrycznych człowieka. Za pomocą kolorów, dostarcza nam ona informacji na temat stanu, w którym dany człowiek się znajduje – określa stan zdrowia, zasoby energetyczne, stan psychiczny a także stan emocjonalny.
Kto posiada aurę?
Aurę posiada każdy człowiek, lecz najczęściej jest ona słaba i ciemna. Całą jej strukturę można podzielić na poszczególne warstwy:
- Aura eteryczna – jasna lub ciemna obwódka , jest odzwierciedleniem żywotności i witalności organizmu.
- Aura astralna – jest jasna , symetryczna i w dość równej odległości od ciała. Jest ona przejawem życia emocjonalnego i uczuć.
- Aura mentalna – jest mglista i dość jasna ale nie posiada wyraĄnych kształtów. Jest przejawem aktywności myślowej i elementów życia duchowego.
Jeśli posiada częstotliwości niskie to odzwierciedla niskie funkcjonowanie ciała, czyli negatywne emocje. Jeśli natomiast jej kolory posiadają częstotliwość wysoką, oznacza to że posiadamy wysoką świadomość, dobre intencje oraz prawidłowe emocje.
Aura jest odzwierciedleniem naszych nastrojów w każdej chwili naszego życia. Podczas spokojnego odpoczywania aura przybierze kolor zielony. Jeśli twoja uwaga będzie skupiona wokół rozwiązania problemu, wtedy to aura będzie żółta.
Wszystkie nasze myśli kształtują aurę i jej kolory. Negatywne myśli niepostrzeżenie gromadzą się w ludzkim umyśle, jeśli zagoszczą się w nim na dłużej to po pewnym czasie potrafią wywołać chorobę w ciele człowieka. Niestety proces ten w aurze można dostrzec tylko po jego rozpoczęciu. Dobrze było by, abyśmy z tych kilku tysięcy myśli dziennie, wybierali tylko te pozytywne myśli. Ale niestety to nie jest takie łatwe. Ponieważ często nie kontrolujemy swoich myśli.
Bardzo ważna i pomocna w tej sytuacji może być praca z afirmacjami. Afirmacje to pozytywne myśli, które pomagają Ci w oczyszczaniu twojej aury z negatywnych myśli. Kiedy tylko zdamy sobie sprawę z negatywnym myśli trzeba nauczyć się zastępować je afirmacjami. Jakość barw pokazuje nasz rzeczywisty nastrój. Najbardziej widoczny w naszej aurze jest kolor podstawowy, ponieważ on dominuje. Związany jest z naszymi utrwalonymi cechami charakteru i ogólną postawą życiową. W dobrze prosperujących ciałach aura będzie jasna i czysta. Wtedy można mieć pewność, że taka osoba jest dobra i duchowo zaawansowana. Każdy człowiek ma swoje indywidualne kolory, w zależności od zdrowia, samopoczucia, własnych emocji i intencji. Zwykle ciało produkuje niezliczone oktawy różnych barw. Osoby naznaczone ciemną czy szarą aurą mają niejasne intencje niezależnie w jaki sposób próbują zaimponować otoczeniu, czy to dobrym wyglądem, wykształceniem, miłym słowem, to jednak nie oszukają oka widzących aurę.
Wpływ emocji i nastrojów
Nastroje przychodzą i odchodzą, a ich barwy nie zawsze łatwo zinterpretować, szczególnie wtedy, gdy wiele kolorów miesza się wewnątrz aury. Kiedy człowiek jest zdrowy, to w jego aurze przeważają świetliste kolory, które zależnie od poziomu umysłu mogę posiadać kolor czerwony, zielony, żółty, fioletowy, błękitny, pomarańczowy. Wtedy też elipsa jest odzwierciedleniem kształtu aury. Kiedy aura jest załamana i wklęsła, a jej barwy są mało przejrzyste i ciemne, wtedy jest to sygnał, pokazujący zaburzenia aury, które może pokazywać początek lub zaawansowanie choroby. W aurze uwidaczniają się również nasze uczucia, zarówno te pozytywne jak i te negatywne.
Uczucia negatywne, czyli np. zazdrość, nienawiść, złość, możemy rozpoznać po ciemnym odcieniu barwy. Kiedy zaś brakuje jakiegoś koloru oznacza to, że zmagamy się z jakimś problemem. Brak koloru zielonego pokazuje, że zaburzona jest równowaga. Brak koloru żółtego, daje do zrozumienia, że człowiek jest w nastroju depresyjnym, a brak czerwonego ukazuje spadek witalności i problemy z niedokrwieniem. Zaburzenia aury występują zazwyczaj wtedy kiedy ktoś jest zdenerwowany lub gdy jest chory (np. złamana ręka), wtedy koło tej ręki pojawi się zaburzenie czyli np. wyraĄna zmiana koloru.
Nasze Wróżki
Wróżka, terocistka, medium
Anna Majewska
Specjalizuję się w relacjach partnerskich i sferze uczuć. Zadaj pytanie teraz!
SMS: APL.11 + pytanie
na 73480 3,69zł z vat / SMS
Wróżka, jasnowidz
Tarot
Mam na imię Elżbieta. Wróżę z Tarota. Zajmuję się także symbolami oraz ich wpływem na ludzkie życie.
SMS: APL.06 + pytanie
na 72480 2,46zł z vat
Wróżka, jasnowidz
Ania Rosa
Wyłącznie sprawdzone wróżby. Moje karty znają odpowiedzi na Twoje pytania. Nie czekaj, pisz!
SMS: APL.07 + pytanie
na 72480 2,46zł z vat
2016 © astrolinia.pl