home czytelnia wróżki
tarot, magia, zaklecia, milość

Czy on ma kochankę? Jak rozpoznać?

Pierwszym symptomem, który powinien obudzić w tobie czujność jest moment, w którym on zaczyna sobie kupować nowe, markowe ubrania, seksowną bieliznę. Czas, kiedy on zaczął zwracać szczególną uwagę na to, jak się ubiera. Na przykład jeśli teraz szczególnie zainteresował się modą, podczas gdy wcześniej zbytnio nie zwracał uwagi na swój ubiór.
W jaki sposób sprawdzić, czy mężczyzna twojego życia cię zdradza? Jeśli chcesz się o tym przekonać musisz przeprowadzić małe detektywistyczne śledztwo.
Od czego zacząć?
Następnie dobrze było by przeszukać jego ubranie i kieszenie. Gdy poczujesz inny zapach na jego ciele, gdy zobaczysz włosy inne niż twoje na jego ubraniach, ślady szminki, lub prezerwatywy w jego kieszeniach to masz namacalny dowód.
Kolejna sprawa to coraz częstsze sytuacje kiedy to ni skąd ni zowąd on staje się dla ciebie niedostępny fizycznie i duchowo. Czyli przestaje z tobą rozmawiać, dzielić się swoimi problemami. Nie opowiada ci o tym, co się dzieje w jego pracy i w jego życiu. Nie mówi o swoich przemyśleniach, problemach i trudnościach. Kiedy staje się psychicznie nieobecny, nie słucha tego, co mu powiedziałaś, ponieważ w czasie kiedy ty do niego mówiłaś, on myślami był daleko stąd. Jeśli musisz powtarzać mu kilka razy to, co powiedziałaś i to staje się coraz częstszym problemem. Zauważasz, że coraz częściej przestaje spędzać z tobą czas, częściej wychodzi bez ciebie i bardzo często szuka jakichkolwiek wymówek, aby wyjść z domu, powinnaś być czujna.
Nie przegap tego
Nagle jego praca stała się dla niego priorytetem, przydarza mu się coraz więcej niespodziewanych służbowych wyjazdów. Natomiast w wolnych chwilach spędza więcej czasu w Internecie, a kiedy tylko zauważy, że wchodzisz do pokoju on wyłącza komputer. Nigdy do tej pory tak nie było, a tu nagle jego telefon jest wyłączony (lub nie odbiera), kiedy ty próbujesz się do niego dodzwonić . Często pojawiają się tajemnicze telefony, które on odbiera dopiero po wyjściu do innego pokoju. A kiedy zapytasz, kto dzwonił on próbuje uniknąć odpowiedzi. Słyszysz jak ciągle stuka w klawiaturę telefonu wysyłając sms-y. A on przestał rozstawać się ze swoją komórką. Nazbyt często zaczyna cię krytykować, często doszukując się jakichś problemów w tym, gdzie tak naprawdę ich nie ma. Mówi ci, że jesteś dla niego nie dobra (albo zbyt dobra), że przyglądasz się innym mężczyznom, zaczyna mieć pretensje o to, że uśmiechnęłaś się lub byłaś miła dla innego mężczyzny. Skutkiem tych wszystkich powyższych faktów, który powinien zwrócić twoją uwagę jest to, że on nagle przestał interesować się tobą i seksem, wymyśla częste wymówki, próbuje chodzić spać kiedy ty już zaśniesz. Jeśli jego romans jest w bardziej zaawansowanym stadium to on poprosił cię o czas, aby przemyśleć sens waszego związku. Przestał być pewny tego, co do ciebie czuje, potrzebuje odpoczynku.
Nasze Wróżki
Wróżka, terocistka, medium
Anna Majewska
Specjalizuję się w relacjach partnerskich i sferze uczuć. Zadaj pytanie teraz!
SMS: APL.11 + pytanie
na 73480 3,69zł z vat / SMS
Wróżka, jasnowidz
Tarocistka
Wróżę z kart Tarota klasycznego i Kart Anielskich. Pomagam w trudnych sytuacjach życiowych.
SMS: APL.03 + pytanie
na 72480 2,46zł z vat
Wróżka, jasnowidz
Oksana Lechoń
Jestem tarocidtką i medium, zajmuję się także białą magią. Specjalizuję się w kartach klasycznych i Tarocie.
SMS: APL.10 + pytanie
na 72480 2,46zł z vat
2016 © astrolinia.pl