Używamy cookies w celach funkcjonalnych,
aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu.
Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Usługi SMS w serwisie Astrolinia.pl świadczone sa zgodnie z Regulaminem i Polityką Prywatności.
Klikając "akceptuję" zgadzasz się na naszą Politykę Prywatności, oraz Regulamin.
Serwis jest przeznaczony dla osób pełnoletnich posiadających pełną zdolność do czynności prawnych.
Przed wysłaniem wiadomości SMS zapoznaj się z Regulaminem serwisu.
Wysłanie wiadomości SMS na Numer Premium oznacza akceptacje Regulaminu.
Usługi Rozrywkowe dostarczane za pośrednictwem Serwisu pełnią funkcję zabawy i mają na celu wyłącznie rozbudzenie wyobraźni
- wywołanie przejściowych przeżyć emocjonalnych, dlatego treści oraz wizerunki osób zamieszczone w Serwisie to fake i deepfake.

Regulamin    Polityka prywatności   


AKCEPTUJĘ
home czytelnia wróżki
Wróżka, jasnowidz
Tarot - Wiktor
Oferuję konkretne odpowiedzi na Twoje pytania. Nie unikam trudnych tematów.
SMS: APL.08 + pytanie
na 73480 3,69zł z vat
Wróżka, jasnowidz
Tarocistka
Wróżę z kart Tarota klasycznego i Kart Anielskich. Pomagam w trudnych sytuacjach życiowych.
SMS: APL.03 + pytanie
na 73480 3,69zł z vat
Wróżka, jasnowidz
Ania Rosa
Wyłącznie sprawdzone wróżby. Moje karty znają odpowiedzi na Twoje pytania. Nie czekaj, pisz!
SMS: APL.07 + pytanie
na 73480 3,69zł z vat
Wróżka, jasnowidz
Wróżka Adela
Pomagam głównie w sprawach uczuć. Moją specjalnością jest okreslanie wiernosci partnerów.
SMS: APL.04 + pytanie
na 73480 3,69zł z vat
Wróżka, terocistka
Maria
Jestem doświadczoną tarocistką. Widzę więcej niż przeciętny człowiek. Wróżę z kart Tarota.
SMS: APL.01 + pytanie
na 73480 3,69zł z vat
życie codzinne, optymizm, przyjaźń, porady

Efekt przyciągania - to działa!

Warunkiem jest odpowiednie ukierunkowanie naszych myśli w taki sposób, aby została odpowiednio zaprogramowana nasza podświadomość. Można to osiągnąć stosując kilka reguł. Nie wystarczy powiedzieć sobie, chcę mieć ładny dom. To nie wszystko.
Tak naprawdę możemy mieć w życiu wszystko, czego tylko pragniemy. Możemy mieć wspaniały dom, wymarzoną pracę, samochód, pieniądze, szczęście, przyjaciół, rodzinę... wszystko, czego tylko chcemy. Najpierw trzeba dokładnie określić czego tak naprawdę chcesz.
Pracuj nad sobą
Przecież każdy człowiek chce mieć ładny dom. Poza tym nie wszyscy pod pojęciem „ładny” rozumiemy to samo. Musisz dokładnie określić jaki ten dom ma być. Ile ma być w nim pokoi. Z której strony domu powinno być wejście do domu. Powinieneś zobaczyć siebie w tym domu. Zobacz siebie, oczami wyobraźni najpierw jak oglądasz ten dom, potem jak go kupujesz i urządzasz. Zobacz siebie w tym domu, poczuj się mieszkańcem tego domu. Zobacz siebie jak pierzesz, gotujesz, sprzątasz w tym domu, jak się relaksujesz… po prostu jak mieszkasz, jak żyjesz w swoim domu. Często, najlepiej przed snem wyobrażaj sobie właśnie bardzo intensywnie to, co chciałbyś, aby działo się w tym domu. Dlaczego właśnie przed snem? Ponieważ kiedy jesteśmy zrelaksowani przed snem, wtedy najwięcej do siebie przyciągamy. Dobrze było by pamiętać, że nasza podświadomość nie rozróżnia tego, co dobre i tego co złe. Ona po prostu sprawia, że jest nam dane to, co najczęściej jest w naszych myślach. Zatem uważaj, jeśli lubisz rozmyślać o tym co Cię trapi, czego się boisz, co sprawia Ci trudności, ponieważ jeśli będziesz o tym rozmyślać, przyciągniesz do siebie jeszcze więcej takich sytuacji, związanych z tym, o czym rozmyślasz. Do przyciągania rzeczy, których pragniesz możesz również użyć afirmacji. Ale nie wystarczy, że osoba, która chce być bogata, która chce mieć pieniądze będzie sobie powtarzała w myślach: „jestem bogaty, jestem bogaty”. Takie działanie nic nie da. Kluczową sprawą w tej sytuacji jest świadomość bycia bogatym. Czyli musisz nauczyć się myśleć tak jak człowiek bogaty, tak aby pieniądze przychodziły do Ciebie. Jeśli czegoś pragniesz, to poświęć temu wszystkie swoje siły, aby to osiągnąć. Wtedy nic nie stanie Ci na drodze. Jeśli zaczniesz traktować zbyt poważnie to czego pragniesz, również będziesz miał problemy z otrzymywaniem tego. Możesz wzmocnić swój proces otrzymywania poprzez: stosowanie afirmacji, medytacji, relaksacji, wyrażanie wdzięczności. Znakiem, że przybliżasz się do spełnienia swoich pragnień jest wewnętrzny spokój.
Jak to się robi?
A w jaki sposób należy używać przyciągania, tak, aby obserwować w sowim życiu jego efekty?
- Zdecyduj czego tak naprawdę chcesz oraz w jakim celu jest Ci to potrzebne. Zobacz to w swoich myślach. Nie próbuj wyznaczać sobie jakiejś daty, czy czasu na osiągnięcie tego. Ponieważ, gdy wyznaczysz sobie taki czas, to sam siebie ograniczasz.
- Pożądaj… zrób wszystko, naprawdę wszystko, aby zmienić pragnienie w rzeczywistość.
- Proś poprzez wewnętrzną manifestację, czyli musisz zacząć działać w kierunku tego, aby Twoje pragnienie się spełniło.
- Uwierz, że ta rzecz jest już twoja. Uwierz całym sercem w osiągnięcie swojego celu. Wierz i przekazuj tę wiarę swojej podświadomości.
- Działaj – to znaczy, wykonuj czynności, które przybliżą Cię do zdobycia tego, czego pragniesz. Pomocne mogą być również afirmacje i wizualizacje. Afirmacją są wszystkie zdania oznajmujące, które wypowiadasz. Te negatywne i pozytywne. Jeśli potrzebujesz przyciągnąć do siebie pieniądze, to odpowiednią afirmacją będzie np. „Pieniądze przychodzą do mnie łatwo i często”. Wizualizacja wiąże się z używaniem wyobraźni. Codziennie przez kilka minut wyobrażaj sobie siebie posiadającego to, czego pragniesz.
- Oczekuj na efekty radośnie, z wiarą i optymizmem. Mimo, iż czasem mogą pojawiać się sytuacje pokazujące Ci, nie to czego pragniesz, czyli pozornie oddalasz się od spełnienia swojego pragnienia. Jeśli dzieją się w twoim życiu właśnie takie sytuacje, a ty wierzysz mimo wszystko, to tym bardziej umacnia się twoja wiara.
- Korzystaj z okazji. Niestety nie otrzymasz niczego za nic. Dzięki Prawu Przyciągania pojawią się w Twoim życiu wydarzenia, ludzie oraz sytuacje, które będą Ci pomocne w spełnieniu tego, co pragniesz.
Nasze Wróżki
Wróżka, jasnowidz
Jasnowidz
Zajmuję się jasnowidzeniem i wróżbami z Tarota. Zapraszam do kontaktu.
SMS: APL.02 + pytanie
na 73480 3,69zł z vat
Wróżka, jasnowidz
Tarocistka
Wróżę z kart Tarota klasycznego i Kart Anielskich. Pomagam w trudnych sytuacjach życiowych.
SMS: APL.03 + pytanie
na 73480 3,69zł z vat
Wróżka, jasnowidz
Oksana Lechoń
Jestem tarocidtką i medium, zajmuję się także białą magią. Specjalizuję się w kartach klasycznych i Tarocie.
SMS: APL.10 + pytanie
na 73480 3,69zł z vat
2016 © astrolinia.pl - wydanie 1/25/2024