Używamy cookies w celach funkcjonalnych,
aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu.
Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Usługi SMS w serwisie Astrolinia.pl świadczone sa zgodnie z Regulaminem i Polityką Prywatności.
Klikając "akceptuję" zgadzasz się na naszą Politykę Prywatności, oraz Regulamin.
Serwis jest przeznaczony dla osób pełnoletnich posiadających pełną zdolność do czynności prawnych.
Przed wysłaniem wiadomości SMS zapoznaj się z Regulaminem serwisu.
Wysłanie wiadomości SMS na Numer Premium oznacza akceptacje Regulaminu.
Usługi Rozrywkowe dostarczane za pośrednictwem Serwisu pełnią funkcję zabawy i mają na celu wyłącznie rozbudzenie wyobraźni
- wywołanie przejściowych przeżyć emocjonalnych, dlatego treści oraz wizerunki osób zamieszczone w Serwisie to fake i deepfake.

Regulamin    Polityka prywatności   


AKCEPTUJĘ
home czytelnia wróżki
Wróżka, jasnowidz
Oksana Lechoń
Jestem tarocidtką i medium, zajmuję się także białą magią. Specjalizuję się w kartach klasycznych i Tarocie.
SMS: APL.10 + pytanie
na 73480 3,69zł z vat
Wróżka, jasnowidz
Tarot - Wiktor
Oferuję konkretne odpowiedzi na Twoje pytania. Nie unikam trudnych tematów.
SMS: APL.08 + pytanie
na 73480 3,69zł z vat
Wróżka, jasnowidz
Ania Rosa
Wyłącznie sprawdzone wróżby. Moje karty znają odpowiedzi na Twoje pytania. Nie czekaj, pisz!
SMS: APL.07 + pytanie
na 73480 3,69zł z vat
Wróżka, terocistka
Maria
Jestem doświadczoną tarocistką. Widzę więcej niż przeciętny człowiek. Wróżę z kart Tarota.
SMS: APL.01 + pytanie
na 73480 3,69zł z vat
Wróżka, jasnowidz
Jasnowidz
Zajmuję się jasnowidzeniem i wróżbami z Tarota. Zapraszam do kontaktu.
SMS: APL.02 + pytanie
na 73480 3,69zł z vat
sen, zaklęcia, miłość, umysł,

Czy można zapanować nad snem?

Podobno marzenia senne są najłatwiej dostępnym stanem świadomości, w którym przejawiają się nasze naturalne zdolności parapsychologiczne. Można na nie wpływać na przykład wywołując sny. Sen jest ciekawą fazą, w której mamy dostęp do wielu magicznych możliwości naszego mózgu.
Czy dzięki prostym, magicznym zaklęciom możemy wpływać na sen? Czy możemy magicznie wpływać na rzeczywistość, uzdrawiać siebie i innych, wpływać na inne osoby?Świadome sny potrafią bardzo pomóc w problemach i mogły by być bardzo intrygującym doświadczeniem. Moglibyśmy wpływać na przesłanie lub wiedzę, które sen ma nam przekazać.
Czy da się wywołać sen?
Podobno istnieje taka technika poprzez którą możemy wywoływać takie sny, jakie tylko chcemy. Tuż przed zaśnięciem, wypowiadamy zaklęcie, które przygotowała nam wróżka. Następnie wizualizujemy sobie, czyli wyobrażamy sobie to, co chcemy, aby nam się przyśniło. Czasem za pierwszym czy drugim razem może nie wyjść ale nie wolno się poddawać i trzeba ćwiczyć dalej. Może również zdarzyć się tak, że źle odebraliśmy to, co nam się przyśniło, mimo, iż było to dokładne odzwierciedlenie tego, co sobie wyobrażaliśmy. Dzieje się tak dlatego, że być może przejmujemy się za bardzo jakimiś problemami. Jeśli naprawdę chcemy, aby przyśniło nam się to, o co prosimy, starajmy się dalej. Niektórzy twierdzą nawet że, poprzez wywoływanie snów możemy w sobie odkryć nowe idee, które są częścią pragnień, które posiadamy. Gdy skupiamy się na danej rzeczy uwalniamy siły zmierzające do realizacji naszych myśli. Wtedy też wprawiamy w ruch energię Wszechświata, który sprawia, że nasze myśli odzwierciedlają się w naszych snach. Nasze sny są źródłem rzeczywistości w jakiej żyjemy.
Przyciąganie w czasie snu
- Jeśli kocham jakiegoś mężczyznę, który jeszcze o tym nie wie, to jest bardzo łatwy sposób na to, aby mu o tym powiedzieć - opowiada Magda, która jak twierdzi stosuje już te techniki - Przez trzy tygodnie, przed spaniem, wypowiadam zaklęcie, które przesłała mi wróżka, a następnie rozmyślam o tym mężczyźnie, mówie do niego: „kocham Cię”, słyszę również jak on Ci odpowiada. Jeśli natomiast chcę dać komuś nauczkę, lub chcę kogoś nastraszyć. Stwórz sobie w umyśle taką sytuację, w której ta osoba dostaje nauczkę lub też zostanie nastraszona. I przez miesiąc przed snem codziennie wypowiadaj zaklęcie od wróżki, a potem wyobrażaj sobie tę sytuację. Zdziwisz się jak fantastyczne jest działanie twojego umysłu przy wykorzystaniu zaklęć i jak wspaniałe rzeczy możesz nim zdziałać. Może też zdarzyć się tak, że sen po uprzednim jego nakierowaniu, przedstawia całkiem inną sytuację, od tej którą do siebie przyciągaliśmy siłą swoich myśli. Jeśli myślisz, że tak sen odbiega od tego, o czym pragnąłeś śnić, spójrz na niego uważnie i sprawdź, czy nie porusza on spraw, które chcieliście otrzymać we śnie. Określ dokładnie obraz, który chcesz przekazać tej osobie, lub słowa, jakie ona ma usłyszeć. Napisz to w prosty sposób na kartce papieru. Zrób poduszeczkę z kawałka tkaniny, wypełniając ja bawełną lub innym wypełnieniem i wsypując do środka nieco lawendy i rozmarynu. Na koniec włóż do niej papier z opisem snu. Połóż poduszeczkę przed sobą, skup się i zaśnij. Następnego dnia zakop ją w ziemi.
Nasze Wróżki
Wróżka, jasnowidz
Tarot
Mam na imię Elżbieta. Wróżę z Tarota. Zajmuję się także symbolami oraz ich wpływem na ludzkie życie.
SMS: APL.06 + pytanie
na 73480 3,69zł z vat
Wróżka, jasnowidz
Tarocistka
Wróżę z kart Tarota klasycznego i Kart Anielskich. Pomagam w trudnych sytuacjach życiowych.
SMS: APL.03 + pytanie
na 73480 3,69zł z vat
Wróżka, jasnowidz
Oksana Lechoń
Jestem tarocidtką i medium, zajmuję się także białą magią. Specjalizuję się w kartach klasycznych i Tarocie.
SMS: APL.10 + pytanie
na 73480 3,69zł z vat
2016 © astrolinia.pl - wydanie 1/17/2024