Używamy cookies w celach funkcjonalnych,
aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu.
Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Usługi SMS w serwisie Astrolinia.pl świadczone sa zgodnie z Regulaminem i Polityką Prywatności.
Klikając "akceptuję" zgadzasz się na naszą Politykę Prywatności, oraz Regulamin.
Serwis jest przeznaczony dla osób pełnoletnich posiadających pełną zdolność do czynności prawnych.
Przed wysłaniem wiadomości SMS zapoznaj się z Regulaminem serwisu.
Wysłanie wiadomości SMS na Numer Premium oznacza akceptacje Regulaminu.
Usługi Rozrywkowe dostarczane za pośrednictwem Serwisu pełnią funkcję zabawy i mają na celu wyłącznie rozbudzenie wyobraźni
- wywołanie przejściowych przeżyć emocjonalnych, dlatego treści oraz wizerunki osób zamieszczone w Serwisie to fake i deepfake.

Regulamin    Polityka prywatności   


AKCEPTUJĘ
home czytelnia wróżki
Wróżka, jasnowidz
Izabela Maj
Numerologia i Tarot. Pomagam rozwiązywać problemy małżeńskie i partnerskie.
SMS: APL.02 + pytanie
na 73480 3,69zł z vat
Wróżka, jasnowidz
Jasnowidz
Zajmuję się jasnowidzeniem i wróżbami z Tarota. Zapraszam do kontaktu.
SMS: APL.02 + pytanie
na 73480 3,69zł z vat
Wróżka, jasnowidz
Ursula
Specjalizuję się w kartach klasycznych i Tarocie. Jestem medium, przewiduję przyszlość.
SMS: APL.05 + pytanie
na 73480 3,69zł z vat
Wróżka, terocistka, medium
Anna Majewska
Specjalizuję się w relacjach partnerskich i sferze uczuć. Zadaj pytanie teraz!
SMS: APL.11 + pytanie
na 73480 3,69zł z vat
Wróżka, jasnowidz
Tarot
Mam na imię Elżbieta. Wróżę z Tarota. Zajmuję się także symbolami oraz ich wpływem na ludzkie życie.
SMS: APL.06 + pytanie
na 73480 3,69zł z vat
zodiak, żona, związek, wybór,

Najlepsze żony na świecie!

księżyc
Wybór życiowej partnerki to zadanie trudne. Wielu mężczyzn ma z tym problem. Tylko część z was dokonuje wyborów trafnych i co najważniejsze trwałych. Wiele źle dobranych par jest zmuszonych rozstać się po pewnym czasie. Nie ma idealnej kandydatki na żone, ale można pomóc sobie kierując się cechami poszczególnych znaków zodiaku. Czym się kierować decydując się na związek?
W związku nie tylko miłość ma znaczenie. W codziennym zyciu, borykając się z codziennymi sprawami i klopotami, ważne są: zaranośc, oddanie, docenienie drugiej osoby, a także umiejętność stworzenia domowego ciepła, do którego chce się wracać. Nie wszytkie znaki zodiaku to potrafią. Są nawet takie, które na żony kompletnie się nie nadają. Te trzeba omijac, ale sa mężczyżni którzy nawet przy tych żonach czują się spełnieni. Wszystko zależy od tego, jakie kto ma oczekiwania.
Wiktor Nowakowski
Dobre żony to...
Kobiety, które urodziły się pod znakiem: Panna, Lew, Ryby, Waga, Rak, Baran będą najlepszym materiałem na żonę ponieważ. Są one wprost naturalnie stworzone do zbudowania trwałego i stabilnego związku opartego na mocnych podstawach oraz potrafią stworzyć trwałe i ciepłe ognisko domowe, do którego chce się wracać. Kobiety spod tych znaków są wierne, inteligentne, zaradne, obrotne, dają sobie radę w każdej sytuacji. Wiedzą, że męża czasem trzeba skarcić, czasem trzeba dać mu nauczkę. Nie pozwolą na to, aby ktoś nimi pomiatał lub też ich nie szanował. Potrafią dobrze gotować, zawsze zadbają o to, aby dom był posprzątany oraz wyglądał estetycznie. Ponad to są bardzo oszczędne, potrafią zawsze zadbać o dom. Nie ubierają się w modnych sklepach, ale mimo to, zawsze wyglądają szykownie i na czasie. Jest wrażliwa szanuje drugiego człowieka, jest zawsze skłonna do pomocy. Potrafi doskonale zaplanować domowy budżet i nawet z kwoty nie do ruszenia, wysupła kilka grosików, aby zaoszczędzić na wakacyjny wyjazd. Zatroszczy się o każdy szczegół. Zadba o to, aby mąż miał przygotowane śniadanie do pracy, nawet jeśli będzie musiała przez to wstać dużo wcześniej. Uwielbia dbać o mężczyznę. Docenia każdy jego wkład w dom oraz w rodzinę, sprawia, że mężczyzna czuje się przy niej wspaniale. Ponadto jest atrakcyjna, kobieca. Lubi też pracować w ogrodzie. Stara się, aby jej dom i otoczenie domu było estetyczne, tak, aby wszędzie mogła zaprosić gości. Jest niezwykle gościnna. Prawdziwy ideał żony.
księżyc
Żony dobre, ale trochę mniej...
Natomiast kobiety z pod znaku: Wodnika, Koziorożca, Strzelca, Skorpiona, Bliźniąt, Byka, szukając żony, radzę omijać i to szerokim łukiem. Ponieważ większość z tych kobiet są to dziewczynki, tak naprawdę szukające mężczyzny tylko po to, aby spełniał ich zachcianki, to znaczy kupił dom, samochód, obsypywał prezentami i kwiatami, ciągle nowymi ubraniami oraz gadżetami. Tak naprawdę jest to kobieta, która bardziej niż mężczyzny, potrzebuje jego pieniędzy. Nie chce mieć dzieci, bo musiałaby wydawać na nie pieniądze oraz zajmować się nimi w czasie, który przecież może przeznaczyć na zakupy. Poza tym kobiety spod tych znaków mają dużą skłonność do zdrad. Są zazwyczaj egoistkami troszczącymi się tylko o siebie. Nie liczą się z drugim człowiekiem. Ich ulubionymi zajęciami jest fitness, solarium, kosmetyczka i zakupy i tymi też czynnościami lubią się zajmować. Lubią też oglądać w telewizji programy o modzie oraz o odchudzaniu. Nie potrafią gotować, zajmować się domem, najlepiej było by, aby miały sprzątaczkę i kucharkę, wtedy mogłyby skupić się na tym, aby rozwijać siebie. Przez to, że są gwałtowne i ciekawe świata, bardzo często wpadają w kłopoty i przykre sytuacje, z których trudno jest się wyplątać. Bywa że zachowują się dziecinnie, sprawdzając jak daleko w takim wypadku mogą się posunąć. Mają skłonność do wybuchów oraz obrażania się. Nie potrafią pójść na kompromis.
Nasze Wróżki
Wróżka, jasnowidz
Tarot - Wiktor
Oferuję konkretne odpowiedzi na Twoje pytania. Nie unikam trudnych tematów.
SMS: APL.08 + pytanie
na 73480 3,69zł z vat
Wróżka, jasnowidz
Tarocistka
Wróżę z kart Tarota klasycznego i Kart Anielskich. Pomagam w trudnych sytuacjach życiowych.
SMS: APL.03 + pytanie
na 73480 3,69zł z vat
Wróżka, terocistka, medium
Anna Majewska
Specjalizuję się w relacjach partnerskich i sferze uczuć. Zadaj pytanie teraz!
SMS: APL.11 + pytanie
na 73480 3,69zł z vat
2016 © astrolinia.pl - wydanie 1/22/2024