Używamy cookies w celach funkcjonalnych,
aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu.
Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Usługi SMS w serwisie Astrolinia.pl świadczone sa zgodnie z Regulaminem i Polityką Prywatności.
Klikając "akceptuję" zgadzasz się na naszą Politykę Prywatności, oraz Regulamin.
Serwis jest przeznaczony dla osób pełnoletnich posiadających pełną zdolność do czynności prawnych.
Przed wysłaniem wiadomości SMS zapoznaj się z Regulaminem serwisu.
Wysłanie wiadomości SMS na Numer Premium oznacza akceptacje Regulaminu.
Usługi Rozrywkowe dostarczane za pośrednictwem Serwisu pełnią funkcję zabawy i mają na celu wyłącznie rozbudzenie wyobraźni
- wywołanie przejściowych przeżyć emocjonalnych, dlatego treści oraz wizerunki osób zamieszczone w Serwisie to fake i deepfake.

Regulamin    Polityka prywatności   


AKCEPTUJĘ
home czytelnia wróżki
Wróżka, jasnowidz
Tarot
Mam na imię Elżbieta. Wróżę z Tarota. Zajmuję się także symbolami oraz ich wpływem na ludzkie życie.
SMS: APL.06 + pytanie
na 73480 3,69zł z vat
Wróżka, jasnowidz
Oksana Lechoń
Jestem tarocidtką i medium, zajmuję się także białą magią. Specjalizuję się w kartach klasycznych i Tarocie.
SMS: APL.10 + pytanie
na 73480 3,69zł z vat
Wróżka, terocistka, medium
Anna Majewska
Specjalizuję się w relacjach partnerskich i sferze uczuć. Zadaj pytanie teraz!
SMS: APL.11 + pytanie
na 73480 3,69zł z vat
Wróżka, jasnowidz
Ania Rosa
Wyłącznie sprawdzone wróżby. Moje karty znają odpowiedzi na Twoje pytania. Nie czekaj, pisz!
SMS: APL.07 + pytanie
na 73480 3,69zł z vat
Wróżka, jasnowidz
Ursula
Specjalizuję się w kartach klasycznych i Tarocie. Jestem medium, przewiduję przyszlość.
SMS: APL.05 + pytanie
na 73480 3,69zł z vat
karty, klasyczne, tarot, wróżby,

Karty klasyczne lepsze niż Tarot?

księżyc
Wiele mówi się o tarocie, a karty klasyczne pozostają nieco w cieniu. Tymczasem również one mogą odkrywać przyszłość, wskazywać drogę a także pomagać w rozwiązaniu problemu. Karty klasyczne posiadają zupełnie inne właściwości niż tarot, ale nie są jego przeciwieństwem, a raczej uzupełnieniem. Jak wróżyć z kart klasycznych? To nie takie trudne.
Wróżenie z kart klasycznych ma już za sobą długą tradycję. Magia Kart ukazuje niezwykłe możliwości jakie dają karty klasyczne. Każdy kolor w kartach odpowiada innej sferze naszego życia.
Karty klasyczne, krótki podział.
PIKI oznaczone sercowym listkiem z ogonkiem w kolorze czarnym, są kartami podróży, czasu i spraw związanych z powagą urzędu. Skrywają też sprawy zawodowe. Są raczej pozbawione jakichkolwiek uczuć i emocji. Dlatego musimy zwracać uwagę na kartę stojącą obok.
TREFLE oznaczone czarnym liściem w kształcie krzyża, mówią o problemach, kłopotach, chorobach, złym stanie emocjonalnym, kondycji psychicznej, rozczarowaniach, a także nerwach. Potrafią pokazać co nam siedzi najgłębiej w podświadomości i wywołuje lęki oraz obawy.
KARA oznaczone symbolem rombu w kolorze czerwonym, odpowiadają za sferę materialną. Mówią więc o pieniądzach, nieruchomościach czy papierach wartościowych. Są związane są z żywiołem powietrza, dlatego odpowiadają za wszystko związane z informacją tj. nowiny, wiadomości, plotki, a także wszystko co dotyczy nauki i podnoszenia kwalifikacji.
KIERY oznaczone symbolem serca w kolorze czerwonym, to najbardziej gorące karty. Jeśli ustawią się prawidłowo mówią o sukcesie, szczęściu, radosnych wydarzeniach. Gdy będą odwrócone wskazują na emocje niekoniecznie dobre, tj. zdrada, nienawiść, kłopoty z partnerem czy bliskimi ludźmi.
księżyc
Jak wróżyć z kart klasycznych?
Wiele zależy też od układu. Nie można traktować ich jednak jak ostateczną wyrocznię, raczej ostrzeżenie czy pozytywną zapowiedź tego, co może się stać w naszej przyszłości. Mogą nas ustrzec nas przed niekorzystnymi zdarzeniami, które mogą pojawić się w najbliższym czasie, a także pomóc w osiągnięciu szczęścia. Wróżyć można każdemu, sobie, rodzinie, przyjaciołom czy naszemu partnerowi. Wystarczy wybrać do tego talię składającą się z 32 kart od Asów do siódemek, a potem przygotować odpowiednie miejsce. Dobrze, gdy jest to okrągły stół, na którym stawiamy świece – najlepiej w kolorze czerwonym, ponieważ jest to kolor ochronny. Do wróżenia wybieramy dni, w których czujemy się dobrze zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Dla dobrego samopoczucia możemy też włączyć cichą muzykę, a wcześniej pomedytować. Następny krok to wybór z talii osoby personifikującej, dla kobiety jest to zawsze bez względu na wiek i kolor włosów DAMA KIER, dla mężczyzny – KRÓL KIER. Należy zapamiętać, że w tym systemie wróżebnym jest tylko 10 kart, które nabierają znaczenia w pozycji odwróconej. Są to karty takie, jak: AS kier, AS trefl, AS pik, 9 kier, 9 trefl, 9 pi7 kier, 7 karo, 7 trefl, 7 pik. Pozostałe odczytujemy w prostej pozycji. Karty mieszamy według wskazówek zegara (kiedy pytamy o przyszłość) albo odwrotnie do nich (kiedy pytamy o przeszłość). Ważne by robić to dwiema rękami. Następnie składamy karty i tasujemy je, tak długo, jak chcemy. Zazwyczaj karty same dają nam znak, kiedy należy skończyć. Potem kładziemy je na stół. Jeśli wróżymy sobie, to przekładamy karty na trzy kupki; jeżeli pytamy się o osobę obcą, o której chcemy się czegoś dowiedzieć, ruch ten wykonujemy od siebie. Natomiast jeżeli wróżymy innej osobie, dajemy jej do przełożenia karty na trzy kupki do siebie. Zawsze przekładamy je i wyciągamy lewą ręką. Powinniśmy być zwróceni w stronę północną.
Kalina Kubańska
Nasze Wróżki
Wróżka, jasnowidz
Oksana Lechoń
Jestem tarocidtką i medium, zajmuję się także białą magią. Specjalizuję się w kartach klasycznych i Tarocie.
SMS: APL.10 + pytanie
na 73480 3,69zł z vat
Wróżka, terocistka, medium
Anna Majewska
Specjalizuję się w relacjach partnerskich i sferze uczuć. Zadaj pytanie teraz!
SMS: APL.11 + pytanie
na 73480 3,69zł z vat
Wróżka, jasnowidz
Wróżka Adela
Pomagam głównie w sprawach uczuć. Moją specjalnością jest okreslanie wiernosci partnerów.
SMS: APL.04 + pytanie
na 73480 3,69zł z vat
2016 © astrolinia.pl - wydanie 1/29/2024